Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Експерти

Експерти

Рейтерович

«Політична наука і політична практика – два виміри, на перетині яких виникає чітке розуміння суті всього, що відбувається в країні й у світі»

Ігор Рейтерович

-

Політичний аналітик і консультант

Доцент кафедри публічної політики та політичної аналітики Національної академії державного управління при Президентові України. Кандидат політичних наук.
Досліджує теми: взаємовідносини фінансово-політичних груп та держави, лобістська діяльність, соціальна відповідальність бізнесу, Government Relations.
Автор 80 наукових статей, монографій, навчальних та методичних посібників, понад 300 публікацій з питань внутрішньої та зовнішньої політики. Працював редактором низки аналітичних періодичних видань.
Як політичний консультант має великий досвід участі у виборчих кампаніях – Президента України, Верховної Ради, мера Києва.

Подорожній

«Вибори лише на перший погляд є змаганням персоналій. Насправді перемога здобувається в конкуренції штабів як структурованих команд, що мають бути ефективними і в нападі, і в захисті»

Юрій Подорожній

-

Фахівець з організації виборчих штабів

Отримав освіту історика й менеджера-економіста. Кандидат філософських наук.
Починаючи з 2006 року, працював на керівних посадах у виборчих штабах низки потужних партій, кандидатів у депутати по мажоритарних округах та кандидатів на посаду Президента України.
У 2015-2019 роках – заступник голови, керівник апарату Рівненської обласної партійної організації Аграрної партії, що стала стабільним лідером місцевих виборів.

Віталіна Пелеха
«Всі наші успіхи втрачають сенс, якщо нам буде ні з ким розділити радість перемоги»

Віталіна Пальоха

-

Експерт-аналітик, координатор проектів, фахівець з державного управління

Працювала у виконкомі Ніжинської міської ради – начальником відділу з питань організації діяльності та начальником відділу інформаційно-аналітичної роботи і комунікацій з громадськістю.
Займалася організацією навчань для депутатів і посадовців, зустрічей з виборцями, проведенням круглих столів і конференцій, розробкою нормативно-правових документів, аналітичних довідок, імідж-стратегій.
Після навчання в Національній академії державного управління при Президентові України здобула науковий ступінь кандидата наук з державного управління.
Співзасновниця Всеукраїнського соціального проекту комунікативної жіночої творчості «Woman today in Ukraine». Інтелектуальні захоплення: когнітивна психологія.

Телешун
«Політичні процеси схожі на плавучі айсберги, тому треба вміти бачити те головне, що приховано під поверхнею»

Ярослав Телешун

-

Політолог, правознавець, громадський діяч

Кандидат політичних наук.
Досліджує теми: діяльність фінансово-політичних груп, проблеми публічної політики, правові реформи в Україні, становлення громадянського суспільства.
Працював помічником голови комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.
Координував низку міжнародних наукових проектів – конференцій, презентацій, майстер-класів, круглих столів, присвячених соціально-політичній проблематиці.
Автор понад 40 публікацій, які побачили світ в Україні, Росії, Туреччині та інших країнах.
Переможець українських і міжнародних конкурсів наукових робіт.

«Ми живемо у світі, перевантаженому інформацією, тому донесення своєї думки чи позиції – це запекла боротьба за увагу людей, у яких обмаль часу»

Тетяна Ілюк

-

Експерт з інформаційних та іміджевих технологій, PR-консультант

Експерт з інформаційних та іміджевих технологій, PR-консультант

 

Доцент кафедри публічної політики та політичної аналітики Національної академії при Президентові України. Кандидат історичних наук.

Сфера інтересів: публічні комунікації та зв’язки з громадськістю, інформаційні та іміджеві технології, міжнародні відносини та публічна дипломатія.

 

У практичній площині займається PR-консалтингом, іміджевим консультуванням та інформаційним супроводом кампаній.

 

Працювала політичним аналітиком, журналістом, редактором суспільно-політичного ток-шоу «Я так думаю» Анни Безулик та спецпроектів телеканалу «Студія 1+1». У складі редакторської групи «Я так думаю» підготувала та випустила в ефір понад 100 програм на політичну, соціально-економічну, культурологічну та історичну тематику. Двічі програма нагороджувалася премією «Телетріумф» (лауреат «Краще ток-шоу, 2004 р. та номінант «Краща публіцистична програма», 2006 р.).

 

Викладала у Дипломатичній академії України при МЗС України. Розробник авторського курсу «Іміджева політика у сучасному світі». Працювала старшим науковим співробітником в ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України» та Національному НДІ Українознавства та всесвітньої історії.

Автор понад 30 наукових праць, розділів енциклопедій, публікацій у фахових вітчизняних та зарубіжних виданнях та аналітичних статей у ЗМІ