Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Ігор Рейтерович увійшов у ТОП-20 найбільш цитованих політичних експертів

Ігор Рейтерович увійшов у ТОП-20 найбільш цитованих політичних експертів

Керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович увійшов у ТОП-20 найбільш цитованих політичних експертів за підсумками грудня 2019 року. Дослідження оприлюднив Український інститут аналізу і менеджменту політики. Порівняно з листопадом кількість його згадок у ЗМІ збільшилася на 29 пунктів.

Найбільш цитованими  в засобах масової інформації політичним експертом в грудні 2019 року стали Володимир Фесенко,  Олексій Голобуцький та Руслан Бортник. 

Кількісний аналіз Інституту виконується за результатами моніторингу більш 1,4 млн. повідомлень новинного формату в аналітичній системі «Медіатека»: публікацій новинних агентств, інтернет і друкованих ЗМІ, повідомлень на телебаченні, радіо та повідомлень в Facebook.

Нагадаємо, згідно дослідження Асоціації професійних політичних консультантів Ігор Рейтерович входить  до топ-10 найвпливовіших українських політологів.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/igor-reyterovich-yviyshov-v-top-20-naybilsh-cutovanuh-polituchnuh-expertiv">
Twitter
LinkedIn

Новини

Феномен Зеленського – психологічна втома і бажання втечі, – експерти

Перший тур президентських виборів став не боротьбою альтернатив і програм, а змаганням образів. 30% українців, проголосувавши за «несистемного» кандидата, реалізували таким чином запит на нові обличчя в політиці, наділивши цього…

Спроба розколоти Православну церкву України не вдалася, — експерт

Не приїхавши до Філарета, єпископи Київського патріархату, по суті, підтримали Епіфанія. В конфліктній ситуації митрополит узяв гору і його авторитет зміцниться не лише в церкві, а й у суспільстві загалом.

Уряд Шмигаля професійніший за уряд Гончарука, але претензії до роботи окремих міністерств є, – Рейтерович

Уряд Шмигаля за перші 100 днів своєї роботи проявив себе краще за уряд Гончарука, особливо з урахуванням того, що стартові позиції у них були дуже різні. Про це повідомив політолог…