Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Ігор Рейтерович увійшов у ТОП-20 найбільш цитованих політичних експертів

Ігор Рейтерович увійшов у ТОП-20 найбільш цитованих політичних експертів

Керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович увійшов у ТОП-20 найбільш цитованих політичних експертів за підсумками грудня 2019 року. Дослідження оприлюднив Український інститут аналізу і менеджменту політики. Порівняно з листопадом кількість його згадок у ЗМІ збільшилася на 29 пунктів.

Найбільш цитованими  в засобах масової інформації політичним експертом в грудні 2019 року стали Володимир Фесенко,  Олексій Голобуцький та Руслан Бортник. 

Кількісний аналіз Інституту виконується за результатами моніторингу більш 1,4 млн. повідомлень новинного формату в аналітичній системі «Медіатека»: публікацій новинних агентств, інтернет і друкованих ЗМІ, повідомлень на телебаченні, радіо та повідомлень в Facebook.

Нагадаємо, згідно дослідження Асоціації професійних політичних консультантів Ігор Рейтерович входить  до топ-10 найвпливовіших українських політологів.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/igor-reyterovich-yviyshov-v-top-20-naybilsh-cutovanuh-polituchnuh-expertiv">
Twitter
LinkedIn

Новини

Протест проти «формули Штайнмайєра» – відповідь суспільства на комунікаційні помилки влади, – Рейтерович

Події на Майдані й акції протесту проти підписання формули Штайнмайєра в інших містах — це наслідок відсутності комунікації влади з громадянами. Із суспільством треба спочатку говорити, що ми там ухвалюємо…

Українці жодному політику не пробачать здачу Криму, – Подорожній

Мовчання кандидата Зеленського, уникання дебатів та зневажлива відповідь штабу Мустафі Джемілєву – це елементи одного пазлу, які свідчать про несамостійність претендента на пост глави держави і наявність у нього «господарів».

Очікування від наступного Генпрокурора будуть значно більшими, аніж від Рябошапки, – Ігор Рейтерович

Рішення про відставку Рябошапки суперечливе та недалекоглядне і це підтверджено розколом у монобільшості. Лише 179 представників «Слуги народу» проголосували «за». Одна з причин, чому він лишився посади – зацікавленість різних…