Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Народним депутатам України нагадали, що вони просто “кнопки”, – Рейтерович

Народним депутатам України нагадали, що вони просто "кнопки", - Ігор Рейтерович

Серіальному сюжету з детектором брехні в Україні приділяють більше уваги, ніж зустрічі президента зі Штайнмайєром. Шоу намагаються зробити важливішим за врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це в ефірі “Прямого” заявив керівник політико-правових програм ГО “Український Центр суспільного розвитку” Ігор Рейтерович.

"Окрім відволікання уваги, було іще два моменти, чому це зробили. З одного боку, хотіли в черговий раз нагадати певним депутатам, що вони – вибачте за, може, некоректне порівняння – просто кнопки, і вони повинні ходити і тиснути, голосувати за ті рішення, які їм говорять", - заявив політолог.

Другий момент, на його думку, більш глобальний, це було черговим актом десакралізації влади.

"Нам хотіли показати, що у нас Верховна Рада – це не вищий законодавчий орган, а просто придаток Офісу президента. Не треба бути професіоналом, не треба розбиратись у законотворчості, а можна просто пройти тест на поліграфі, і цього буде достатньо, щоб ти міг приймати рішення, від яких залежить майбутнє країни. Тому все це дуже прикро, дуже сумно», - говорить Ігор Рейтерович.

На думку політолога, це лише перша серія, і далі ця історія може стати черговим реаліті-шоу.

Нагадаємо,  САП після повідомлень у ЗМІ зареєструвала провадження за фактом отримання неправомірної вигоди 11-ма депутатами комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики.  Вони, нібито, отримали по 30 тис. доларів США за голосування проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні Комітету.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/narodnum-deputatam-ukrainu-nagadalu-scho-vonu-prosto-knopku">
Twitter
LinkedIn

Новини

Українців закликали підписати петицію до Президента щодо комплексної земельної реформи

Скасування мораторію на продаж земель і впровадження вільного ринку землі може становити загрозу національній безпеці. Президент має відповідально поставитись до земельного питання. Про це йдеться в електронній петиції, опублікованій на…

Серед причин недостачі членів ДВК може бути страх перед тиском правоохоронців – експерт

Труднощі з формуванням дільничних виборчих комісій виникли на тлі психологічного тиску на членів ДВК, зокрема, і з боку політично заангажованих правоохоронців. Однак до зриву виборів ця проблема не призведе.

Поспіх з відкриттям ринку землі свідчить про те, що влада виконує якісь зобов’язання, – Рейтерович

Проблема земельного законопроекту, ухваленого в першому читанні, полягає в тому, що він не про ринок землі, її продаж, а передусім про її розпродаж. У трохи віддаленій перспективі це закінчиться анархією…