Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Народним депутатам України нагадали, що вони просто “кнопки”, – Рейтерович

Народним депутатам України нагадали, що вони просто "кнопки", - Ігор Рейтерович

Серіальному сюжету з детектором брехні в Україні приділяють більше уваги, ніж зустрічі президента зі Штайнмайєром. Шоу намагаються зробити важливішим за врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це в ефірі “Прямого” заявив керівник політико-правових програм ГО “Український Центр суспільного розвитку” Ігор Рейтерович.

"Окрім відволікання уваги, було іще два моменти, чому це зробили. З одного боку, хотіли в черговий раз нагадати певним депутатам, що вони – вибачте за, може, некоректне порівняння – просто кнопки, і вони повинні ходити і тиснути, голосувати за ті рішення, які їм говорять", - заявив політолог.

Другий момент, на його думку, більш глобальний, це було черговим актом десакралізації влади.

"Нам хотіли показати, що у нас Верховна Рада – це не вищий законодавчий орган, а просто придаток Офісу президента. Не треба бути професіоналом, не треба розбиратись у законотворчості, а можна просто пройти тест на поліграфі, і цього буде достатньо, щоб ти міг приймати рішення, від яких залежить майбутнє країни. Тому все це дуже прикро, дуже сумно», - говорить Ігор Рейтерович.

На думку політолога, це лише перша серія, і далі ця історія може стати черговим реаліті-шоу.

Нагадаємо,  САП після повідомлень у ЗМІ зареєструвала провадження за фактом отримання неправомірної вигоди 11-ма депутатами комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики.  Вони, нібито, отримали по 30 тис. доларів США за голосування проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні Комітету.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/narodnum-deputatam-ukrainu-nagadalu-scho-vonu-prosto-knopku">
Twitter
LinkedIn

Новини

Зловживання інститутом референдуму може обернутися хаосом у державі, – експерт

Інститут референдуму має численні недоліки, ігнорування яких може обернутися великими проблемами для країни. Під гаслами «прямої демократії» та «істинного народовладдя» застосування цих інструментів може призвести до ще більшої політичної нестабільності,…

Надмірна роль поліції в процесі виборів-2019 загрожує демократії – експерти

МВС бореться за розширення своїх повноважень у виборчому процесі. Водночас низька результативність розслідування порушень виборчого права та політичне забарвлення дій керівництва міністерства загрожує чесним виборам.

Зустріч Макрона і Зеленського – спроба створити образ серйозного політика – Тетяна Ілюк

Анонсована зустріч кандидата в президенти Володимира Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном більше розрахована на українських виборців, ніж на досягнення якихось результатів під час неї. Не випадково після низки політичних…