Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Нові національні лідери прийдуть з місцевого самоврядування

Нові національні лідери прийдуть з місцевого самоврядування

18 серпня на Полтавщині відбулося перше коло експертних дискусій на тему «Патріотизм як ресурс для розвитку України». Заходи зібрали в обласному центрі та Кременчуці чимало місцевих лідерів думок, чиновників, журналістів та небайдужих до подальшої долі країни людей. Разом з експертами Українського центра суспільного розвитку вони обговорили питання сприйняття українцями патріотизму, тенденції сучасного патріотичного руху та перспективи місцевого самоврядування стати кузнею кадрів для відповідних політичних сил національного рівня.

 

«Співвітчизники вже розуміють, що любов до своєї країни – це не носити вишиванку, а, як мінімум, дотримуватися законів України. А в ідеалі – ще й щоденно працювати на те, щоб покращувати якість життя громадян. Тож патріотична риторика окремих політиків вже не викликає довіри, якщо не підкріплена реальними діями та справами», - наголосив політичний експерт Юрій Подорожній.

Більшість старих патріотичних сил за роки парламентської роботи не змогли довести свою здатність боротися за добробут та безпеку українців. Але такі кейси мають лідери місцевого самоврядування.

«Громади, особливо якщо йдеться про великі міста, де було обрано ефективних керівників, відчувають зміни на краще. Прикладів чимало: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кропивницький тощо. Це інфраструктура, соціальна політика, розвиток культури, підтримка ветеранів та волонтерів. Звісно, що такі лідери спочатку збирають навколо себе своїх земляків. Але з такими результатами в подальшому можуть об’єднати патріотів з усіх куточків України», - підкреслив політолог Ігор Рейтерович.

Тож експерт не сумнівається в тому, що нові національні лідери патріотичного руху прийдуть з місцевого самоврядування.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/novi-nacionalni-lideru-pruydut-z-miscevogo-samovryaduvannya">
Twitter
LinkedIn

Новини

Серед причин недостачі членів ДВК може бути страх перед тиском правоохоронців – експерт

Труднощі з формуванням дільничних виборчих комісій виникли на тлі психологічного тиску на членів ДВК, зокрема, і з боку політично заангажованих правоохоронців. Однак до зриву виборів ця проблема не призведе.

Тіньові виборчі кошти дають підставу для зловживань правоохоронців – експерти

Щоб забезпечити рівність усіх кандидатів і проведення чесних виборів, слід зробити видатки і надходження політиків максимально прозорими. Однак тіньове фінансування партій в Україні належно не розслідується і стає предметом політичних…

«Слуги народу» вщент програли вибори в обласних центрах, – Рейтерович

Результати місцевих виборів свідчать про посилення впливу мерів і зростання підтримки місцевого самоврядування. Те, що «Слуги народу» не виграли вибори в жодному обласному центрі, а переважна більшість міських голів зуміли…