Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Нові національні лідери прийдуть з місцевого самоврядування

Нові національні лідери прийдуть з місцевого самоврядування

18 серпня на Полтавщині відбулося перше коло експертних дискусій на тему «Патріотизм як ресурс для розвитку України». Заходи зібрали в обласному центрі та Кременчуці чимало місцевих лідерів думок, чиновників, журналістів та небайдужих до подальшої долі країни людей. Разом з експертами Українського центра суспільного розвитку вони обговорили питання сприйняття українцями патріотизму, тенденції сучасного патріотичного руху та перспективи місцевого самоврядування стати кузнею кадрів для відповідних політичних сил національного рівня.

 

«Співвітчизники вже розуміють, що любов до своєї країни – це не носити вишиванку, а, як мінімум, дотримуватися законів України. А в ідеалі – ще й щоденно працювати на те, щоб покращувати якість життя громадян. Тож патріотична риторика окремих політиків вже не викликає довіри, якщо не підкріплена реальними діями та справами», - наголосив політичний експерт Юрій Подорожній.

Більшість старих патріотичних сил за роки парламентської роботи не змогли довести свою здатність боротися за добробут та безпеку українців. Але такі кейси мають лідери місцевого самоврядування.

«Громади, особливо якщо йдеться про великі міста, де було обрано ефективних керівників, відчувають зміни на краще. Прикладів чимало: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кропивницький тощо. Це інфраструктура, соціальна політика, розвиток культури, підтримка ветеранів та волонтерів. Звісно, що такі лідери спочатку збирають навколо себе своїх земляків. Але з такими результатами в подальшому можуть об’єднати патріотів з усіх куточків України», - підкреслив політолог Ігор Рейтерович.

Тож експерт не сумнівається в тому, що нові національні лідери патріотичного руху прийдуть з місцевого самоврядування.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/novi-nacionalni-lideru-pruydut-z-miscevogo-samovryaduvannya">
Twitter
LinkedIn

Новини

Українці стали заручниками «інституційної пастки» в управлінні країною, – Ігор Рейтерович

За останні 30 років в Україні сформувалася своєрідна «інституційна пастка». Олігархічні та кланові групи продовжують відігравати ключову роль в політичному житті країни.

Перетворення поліції в інструмент виборів мусить припинитися – експерти

Штаби окремих кандидатів намагаються використати правоохоронців як інструмент своєї виборчої кампанії. Якщо керівництво МВС підіграватиме їм, ситуація в Україні може бути дестабілізована.