Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Офіс Президента намагатиметься протягнути відкриття ринку землі, -політолог

Офіс президента намагатиметься протягнути відкриття ринку землі, -політолог

В суботу-неділю на позачерговому засіданні парламенту можуть розглянути  відкриття ринку землі. Це питання хочуть прив’язати до можливого дефолту і кредиту МВФ. 

Про це в своєму телеграм-каналі повідомив керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

«Офіс Президента повернувся до питання відкриття ринку землі. З прямої прив'язкою до можливого дефолту і кредиту від МВФ. В суботу / неділю на позачерговому засіданні спробують поставити на голосування не тільки анти-Коломойський закон, але і питання відкриття ринку землі», - зазначив політолог.

За його словами, саме через це повернулися до традиційної форми голосування в сесійній залі, щоб в майбутньому не можна було опротестувати рішення в судах.

«Головна проблема - станом на сьогодні немає необхідної кількості голосів. Хоча переговори йдуть активно, з різними фракціями і депутатськими групами. Ставки, як і конкретні суми окремим депутатам (доходить до $ 100 тис.) ростуть», - каже Ігор Рейтерович.

Нагадаємо, як повідомляють депутати позачергове засідання Верховної Ради має відбутись 28 або 29 березня. Раніше обговорювали можливість проведення засідання у дворику Верховної Ради.

Джерело: ЧАС.ua

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/ofic-prezidenta-namagatumetsya-protyagnytu-vidkruttya-runky-zemli-politolog">
Twitter
LinkedIn

Новини

МВС маніпулює темою підкупу виборців – дослідження

Істерія навколо теми підкупу виборців стала політичною технологією, яка може вплинути на хід президентських і парламентських виборів 2019 року. До інформаційної війни штабів залучені правоохоронні органи, найактивнішим із яких, за…

Росії не вигідно зараз зривати розведення військ, — Рейтерович

Провокувати зрив розведення сил Росії зараз не вигідно. Однак не треба виключати факту «казусу виконавців». Самі представники так званих «ЛНР / ДНР», яким украй невигідне розведення, можуть зробити якийсь «вибрик».

Справа Гладковського може завершитись тим же, що і більшість справ відкритих проти чиновників, – Ігор Рейтерович

В суспільстві є запит на «посадки», тому, з одного боку, арешт Гладковського сприймають лояльно. З іншого - у людей уже почали виникати питання: чому йому не висунули звинувачення щодо розкрадань…