Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Офіс Президента намагатиметься протягнути відкриття ринку землі, -політолог

Офіс президента намагатиметься протягнути відкриття ринку землі, -політолог

В суботу-неділю на позачерговому засіданні парламенту можуть розглянути  відкриття ринку землі. Це питання хочуть прив’язати до можливого дефолту і кредиту МВФ. 

Про це в своєму телеграм-каналі повідомив керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

«Офіс Президента повернувся до питання відкриття ринку землі. З прямої прив'язкою до можливого дефолту і кредиту від МВФ. В суботу / неділю на позачерговому засіданні спробують поставити на голосування не тільки анти-Коломойський закон, але і питання відкриття ринку землі», - зазначив політолог.

За його словами, саме через це повернулися до традиційної форми голосування в сесійній залі, щоб в майбутньому не можна було опротестувати рішення в судах.

«Головна проблема - станом на сьогодні немає необхідної кількості голосів. Хоча переговори йдуть активно, з різними фракціями і депутатськими групами. Ставки, як і конкретні суми окремим депутатам (доходить до $ 100 тис.) ростуть», - каже Ігор Рейтерович.

Нагадаємо, як повідомляють депутати позачергове засідання Верховної Ради має відбутись 28 або 29 березня. Раніше обговорювали можливість проведення засідання у дворику Верховної Ради.

Джерело: ЧАС.ua

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/ofic-prezidenta-namagatumetsya-protyagnytu-vidkruttya-runky-zemli-politolog">
Twitter
LinkedIn

Новини

Влада не відмовилася від плану «Б» – перенесення місцевих виборів, – Рейтерович

Місцеві вибори можуть перенести. Цей варіант влада розглядає, як план «Б». Про це заявив керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович під час круглого столу «Місцеві вибори-2020. Особливості…

Експерти пояснили, як «мутують» передвиборчі технології в Україні

Виборчий процес 2019 року відбувається в унікальних умовах: технології адмінресурсу, підкупу та інформаційних маніпуляцій переживають трансформацію. На перший план виходить питання протидії порушенням у ситуації, коли правоохоронні органи самі виявилися…

Спроба розколоти Православну церкву України не вдалася, — експерт

Не приїхавши до Філарета, єпископи Київського патріархату, по суті, підтримали Епіфанія. В конфліктній ситуації митрополит узяв гору і його авторитет зміцниться не лише в церкві, а й у суспільстві загалом.