Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Президент починає виправляти свої кадрові помилки, – Рейтерович

Президент починає виправляти свої кадрові помилки, - Рейтерович

Поява у владних структурах чиновників часів Порошенка і Януковича  склалася через те, що певні люди з оточення президента намагаються проштовхнути свої інтереси, але підносять таких кадрів як профі.

Про це розповів керівник політико-правових програм  Українського центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович  у коментарі Фактам ICTV.

Він вважає, що навіть фракція Слуга народу нині не така, якою була на початку роботи Ради. В ній з’явилися свої групи інтересів та впливу. Так само і в оточенні глави держави.

«Нині те, за яких часів працювала людина, грає останню роль. Говорять більше про досвід, професійність, можливість вирішити актуальні проблеми. Зараз політика нових облич поступово змінюється політикою людей з досвідом, набором певних компетентностей. Бажано, щоб вони також не були заплямовані у певних корупційних скандалах», – каже Рейтерович.

Проте дивитися на досвід під час ухвалення кадрових рішень президент почав не так давно. Досі він керувався іншими принципами, а деякі залишилися і сьогодні. Тобто глава держави виправляє кадрові помилки, яких, на думку експерта, у нього було чимало.

«Президент потроху починає не боятися виправляти свої помилки і визнавати, що якісь призначення були невдалими. Люди не справилися зі своїми завданнями, і тому він їх замінює», – говорить Рейтерович.

На думку Рейтеровича, формування кадрової політики негативно відобразилося на багатьох ключових посадах. Зокрема, провалом він вважає Кабінет міністрів під головуванням Олексія Гончарука.

Але, радше, не саму його роботу, а процес формування. Адже багато хто залишився незадоволеним призначеннями на конкретні посади.

«Мені здається, що найбільшим провалом був колишній Кабінет міністрів. Він був явно призначений з волі президента. Всі кандидатури так чи інакше погоджувалися із Зеленським. І по факту все це вийшло не дуже добре як репутаційно, так і з професійної точки зору», – каже політолог.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/prezudent-pochunaye-vupravlyatu-svoi-ksdrovi-pomulku-reiterovich">
Twitter
LinkedIn

Новини

У Києві представили дослідження про топ-5 загроз українським виборам

Головною зовнішньою загрозою для виборів-2019 є втручання Росії, головною внутрішньою – вплив політично заангажованих правоохоронних органів. При цьому обидва суб’єкти можуть використовувати парамілітарні організації та радикальні рухи для зриву виборчого…

Для доставок масок можна було використовувати лоукости, – Рейтерович

Незнання Президента про те, що літак «Мрія», який він урочисто зустрічав, везе комерційний вантаж не знімає з нього відповідальності. Він мав розібратись у ситуація і розуміти куди він іде, хто…

Влада не відмовилася від плану «Б» – перенесення місцевих виборів, – Рейтерович

Місцеві вибори можуть перенести. Цей варіант влада розглядає, як план «Б». Про це заявив керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович під час круглого столу «Місцеві вибори-2020. Особливості…