Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Прогноз: Країни G20 на початку травня планують почати вихід з ізоляції

Прогноз: Країни G20 на початку травня планують почати вихід з ізоляції

Країни G20 планують почати вихід з глобальної ізоляції на початку травня. Причому незалежно від швидкості поширення пандемії, оскільки економіка не може далі простоювати.

Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

За його словами, зараз розглядається оптимістичний сценарій, відповідно до якого пік захворювань в більшості країн вже пройдено, а тепла погода знизить темпи поширення коронавірусу, що дозволить локалізувати основні осередки зараження.

«Виходячи з цього, до кінця травня поступово почнуть знімати карантинні заходи для бізнесу і громадян, а на початку липня будуть частково відкриті кордони і відновлено авіасполучення. Туризм, швидше за все, поставлять на паузу до серпня», - говорить Ігор Рейтерович.

Також він прогнозує, що в кінці квітня на початку травня може відбутись укладення нової глобальної нафтової угоди, яка стабілізує ціни на нафту.

«Росія, по суті, програла і змушена буде прийняти умови США. Правда, вони будуть далеко не принизливими, так як США є одночасно найбільшим виробником і споживачем нафти. Скоріше, мова піде про якусь стабілізацію цін, без необґрунтованих злетів і падінь, що вкрай важливо напередодні світової фінансово-економічної кризи», - каже Ігор Рейтерович.

Джерело: ЧАС.ua

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/prognoz-krainu-g20-na-pochatky-travnya-planyuyt-pochatu-vuhid-z-izolyacii">
Twitter
LinkedIn

Новини

Протест проти «формули Штайнмайєра» – відповідь суспільства на комунікаційні помилки влади, – Рейтерович

Події на Майдані й акції протесту проти підписання формули Штайнмайєра в інших містах — це наслідок відсутності комунікації влади з громадянами. Із суспільством треба спочатку говорити, що ми там ухвалюємо…

Тернопіль: Поліція має залишатися політично незаангажованою, – експерти

Оплата супутніх видатків агітаторам не є підкупом виборців. Верховний Суд визнав, що ЦВК не перевищувала своїх повноважень, коли роз’яснила, що волонтерам, які займаються агітацією, можна компенсувати витрати на проїзд, харчування,…

Не исключаю, что это был “договороняк”: Рейтерович о принятии закона относительно банков

Pакон про банки – це своєрідний "договорняк". Тобто для МВФ приймаємо закон, потім отримуємо там транш, а через певний проміжок часу, через Конституційний суд, або через іноземні суди закон буде відмінений.