Український Центр суспільного розвитку

Юрій Подорожній

Експерт, політтехнолог ГО Український Центр суспільного розвитку

  1. Головна
  2. /
  3. Юрій Подорожній
  4. /
  5. Росія має намір повернути свого посла в Україну: причини та загрози – Юрій Подорожній

Росія має намір повернути свого посла в Україну: причини та загрози

Джерело: ФАКТИ 

Російська сторона зацікавлена у призначенні свого посла у Києві. І хоча Лавров посилається на таку необхідність, мотивуючи це, насамперед, тісними економічними та людськими зв’язками, завдання у посла з Москви буде абсолютно інше.

Про це пише у своєму блозі експерт, політтехнолог ГО “Український Центр суспільного розвитку” Юрій Подорожній.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Російська Федерація буде не проти знову обмінятись послами з Україною.

Також він зазначив, що дипломатичні відносини наших країн припинились не з вини РФ.

Україна відкликала з Росії свого посла Володимира Єльченка у 2014 році. Російська Федерація зробила аналогічний крок через два роки. А кілька тижнів тому український Facebook ряснів повідомленнями про те, що Наталія Поклонська не проти очолити дипломатичну місію Росії в Україні.

«Це було тестування інформаційного простору та вивчення реакцій українського суспільства. Звичайно, ніхто ніяку Поклонську призначати послом РФ в Україні не буде, адже у разі такого призначення на російського посланника буде покладено завдання складніші, ніж робити одіозні заяви», – розповідає політтехнолог Юрій Подорожній.

За словами міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, рішення про обмін послами чекають від Володимира Зеленського.

Російська сторона зацікавлена у призначенні свого посла у Києві. І хоча Лавров посилається на таку необхідність, мотивуючи це, насамперед, тісними економічними та людськими зв’язками, завдання у посла з Москви буде абсолютно інше.

По-перше, новопризначений посол стане центром консолідації проросійських сил в Україні та центром формування нових змістів у інформаційній війні – продовження дискредитації учасників війни та політичних сил, які бачать загрозу державності у зближенні Києва та Москви.

По-друге, завданням посла буде продовжити тиск на українське керівництво щодо прямих переговорів української влади та терористичними “Л/ДНР”. Як наслідок, схилити Україну до одночасного проведення місцевих виборів у жовтні 2020 року без встановлення українського контролю за кордоном з РФ на окупованій території.

Для Росії рішення Володимира Зеленського прийняти посла стане сигналом, що Київ погодився виконувати попередні домовленості у повному обсязі. Його призначення буде завершенням циклу передання контролю українського питання від Владислава Суркова до Дмитра Козака.

Гра на дискредитацію героїв війни, Революції Гідності та загалом руху України від РФ набуватиме масштабів нового інфозавдання Росії на нашій території. Адже із першим ключовим завданням – пропаганда миру – Москва впоралась на відмінно.

А повернення екс-беркутівців та інформаційний фон навколо цієї події має на меті остаточно дискредитувати саму ідею незалежності у концепті неможливості існування України без Росії.

Саме навколо намагання реабілітувати та героїзувати вбивць людей на Майдані розгортатиметься новий політичний цикл, щоб привести до влади в Україні проросійські сили.

Поділіться в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/rosiya-maye-namir-povernytu-svogo-posla-v-ukrainy-pruchinu-ta-zagrozu">
Twitter
LinkedIn

Інші записи автора

Зеленський у Брюсселі: що означає перший закордонний візит президента

Юрій Подорожній Експерт, політтехнолог ГО Український Центр суспільного розвитку Зеленський у Брюсселі: що означає перший закордонний візит президента Факти 4 червня президент України Володимир Зеленський прибув до Брюсселя з дводенним візитом.…

«Не хвилюйтесь! За вами спостерігають»

Юрій Подорожній Експерт, політтехнолог ГО Український Центр суспільного розвитку «Не хвилюйтесь! За вами спостерігають» Міністерство внутрішніх справ претендує на особливу роль у виборчій кампанії. Українців намагаються привчити до того, що…

Мир: про що говорять кандидати

Юрій Подорожній Експерт, політтехнолог ГО Український Центр суспільного розвитку Мир: про що говорять кандидати. ЛІГА Хочу нагадати, що 12 квітня 2014 року було окуповано Слов’янськ, який став епіцентром боротьби за…

Більше не завжди краще

Юрій Подорожній Експерт, політтехнолог ГО Український Центр суспільного розвитку Більше не завжди краще Правоохоронці кожного дня попереджають, фіксують і звітують… Кількість повідомлень про порушення виборчого законодавства вже сягнула понад тисячі,…