Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Росія має намір повернути свого посла в Україну: причини та загрози – Юрій Подорожній

Росія має намір повернути свого посла в Україну: причини та загрози – Юрій Подорожній

Російська сторона зацікавлена у призначенні свого посла у Києві. І хоча Лавров посилається на таку необхідність, мотивуючи це, насамперед, тісними економічними та людськими зв’язками, завдання у посла з Москви буде абсолютно інше.

Про це пише у своєму блозі експерт, політтехнолог ГО “Український Центр суспільного розвитку” Юрій Подорожній.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Російська Федерація буде не проти знову обмінятись послами з Україною.

Також він зазначив, що дипломатичні відносини наших країн припинились не з вини РФ.

Україна відкликала з Росії свого посла Володимира Єльченка у 2014 році. Російська Федерація зробила аналогічний крок через два роки. А кілька тижнів тому український Facebook ряснів повідомленнями про те, що Наталія Поклонська не проти очолити дипломатичну місію Росії в Україні.

«Це було тестування інформаційного простору та вивчення реакцій українського суспільства. Звичайно, ніхто ніяку Поклонську призначати послом РФ в Україні не буде, адже у разі такого призначення на російського посланника буде покладено завдання складніші, ніж робити одіозні заяви», – розповідає політтехнолог Юрій Подорожній.

За словами міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, рішення про обмін послами чекають від Володимира Зеленського.

Російська сторона зацікавлена у призначенні свого посла у Києві. І хоча Лавров посилається на таку необхідність, мотивуючи це, насамперед, тісними економічними та людськими зв’язками, завдання у посла з Москви буде абсолютно інше.

По-перше, новопризначений посол стане центром консолідації проросійських сил в Україні та центром формування нових змістів у інформаційній війні – продовження дискредитації учасників війни та політичних сил, які бачать загрозу державності у зближенні Києва та Москви.

По-друге, завданням посла буде продовжити тиск на українське керівництво щодо прямих переговорів української влади та терористичними “Л/ДНР”. Як наслідок, схилити Україну до одночасного проведення місцевих виборів у жовтні 2020 року без встановлення українського контролю за кордоном з РФ на окупованій території.

Для Росії рішення Володимира Зеленського прийняти посла стане сигналом, що Київ погодився виконувати попередні домовленості у повному обсязі. Його призначення буде завершенням циклу передання контролю українського питання від Владислава Суркова до Дмитра Козака.

Гра на дискредитацію героїв війни, Революції Гідності та загалом руху України від РФ набуватиме масштабів нового інфозавдання Росії на нашій території. Адже із першим ключовим завданням – пропаганда миру – Москва впоралась на відмінно.

А повернення екс-беркутівців та інформаційний фон навколо цієї події має на меті остаточно дискредитувати саму ідею незалежності у концепті неможливості існування України без Росії.

Саме навколо намагання реабілітувати та героїзувати вбивць людей на Майдані розгортатиметься новий політичний цикл, щоб привести до влади в Україні проросійські сили.

Джерело: ФАКТИ

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/rosiyamaye-namir-povernytu-svogo-posla-v-ukraini-pruchinu-ta-zagrozu">
Twitter
LinkedIn

Новини

Спроба розколоти Православну церкву України не вдалася, — експерт

Не приїхавши до Філарета, єпископи Київського патріархату, по суті, підтримали Епіфанія. В конфліктній ситуації митрополит узяв гору і його авторитет зміцниться не лише в церкві, а й у суспільстві загалом.

Інформаційну кампанію про підкуп виборців розкручували штучно, – дослідження

Із реальної боротьби зі злочинною діяльністю тема підкупу виборців перетворилася на піар-технологію окремих політиків. У штучному розгоні інформаційної кампанії брали участь штаби кількох кандидатів, медіа-холдинг Ігоря Коломойського, проросійські ЗМІ і…

Відставка Богдана означатиме зміни як у внутрішній, так і в зовнішній політиці, – Рейтерович

В останні півтора-два місяці Богдан втратив вплив на процеси, за які він відповідав – починаючи від збирання голосів у Раді і закінчуючи просуванням топових ініціатив президента, зокрема законів про децентралізацію,…