Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Якщо Разумков почне власну політичну кар’єру, це буде пряма війна з президентом — Рейтерович

Якщо Разумков почне власну політичну кар’єру, це буде пряма війна з президентом — Рейтерович

Фракція «Слуга народу» в цілому тримається, але деякі питання, які зараз будуть виноситись на розгляд Верховної Ради, потенційно можуть розколоти фракцію.

Про це заявив в ефірі «Громадського радіо» керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

«Я думаю, відставка Разумкова є маркером. Адже тут є досить багато людей, які чудово пам’ятають, хто був першим номером в списку, коли партія йшла на вибори», - сказав Ігор Рейтерович.

За його словами, є реальний конфлікт, але не стільки між Разумковим і фракцією, скільки між Разумковим і Офісом президента.

«Оскільки очільники фракції повністю все узгоджують з Офісом президента, вони також залучені в цьому конфлікті. Разумков — далеко не найгірший варіант спікера. При всьому неоднозначному ставленні до Разумкова, до його попередньої діяльності, він дійсно був спікером всього парламенту, давав можливість опозиції хоча б висловлюватися. Якщо його знімуть, то боюсь, що ми взагалі забудемо, що парламент — місце для дискусії», - вважає експерт.

Він підкреслив, що Разумков достатньо давно припинив спілкуватись з президентом.

«Мені здається, тут є якісь особистісні моменти. Разумков у разі зняття з посади піде з піднятою головою, йому не зможуть інкримінувати нічого протизаконного. У нього будуть непогані шанси на власну політичну кар’єру. Чи скористається він ними — це вже інше питання. Якщо він почне власну політичну кар’єру, це буде пряма війна з президентом», - каже Ігор Рейтерович.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/uakscho-razumkov-pochne-vlasny-polituchny-karyery-ce-byde-pryama-viyna-z-prezudentom-reiterovich">
Twitter
LinkedIn

Новини

Через постійні скандали у владі виник новий термін – «закономірність Рейтеровича»

Скандали, що їх продукують у вищих ешелонах влади, не випадкові. Вони покликані утримувати увагу публіки — щойно інтерес до одного вщухає, одразу ж підкидають інший. Цю особливість можна назвати «закономірністю…

МВС маніпулює темою підкупу виборців – дослідження

Істерія навколо теми підкупу виборців стала політичною технологією, яка може вплинути на хід президентських і парламентських виборів 2019 року. До інформаційної війни штабів залучені правоохоронні органи, найактивнішим із яких, за…