Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Вибори на Донбасі неможна проводити до повного виведення військ – Юрій Подорожній

Вибори на Донбасі неможна проводити до повного виведення військ – Подорожній

На Донбасі спочатку треба встановити кордон, вивести всі війська – “вилікувати” території, а потім проводити вибори.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив експерт Українського Центру суспільного розвитку Юрій Подорожній.

На думку політолога розпуск ЦВК та розмови про потенційні вибори на Донбасі – це пов’язані між собою речі:

«ЦВК розпущена в рамках підготовки виборів на Донбасі. Уявіть, що комусь сьогодні треба вийти, якщо вибори там таки відбудуться, взяти на себе відповідальність (я маю на увазі голову ЦВК) і встановити від імені держави результати так званих виборів в "ДНР" і "ЛНР"», – говорить Юрій Подорожній.

Експерт переконаний, навіть якщо формально будуть виведені війська, туди ніхто не запустить державних інституцій, вільної агітації не буде. Отже, нормальні прозорі вибори провести просто не вдасться.

«Я дуже хотів би помилятися, що це не є план, який реалізовує сьогодні влада. Бо за тими кроками, які вже роблять щодо східної політики, російської політики, окупованих територій – вони викликають щонайменше здивування: а до чого це в кінці кінців має призвести?», - каже політолог.

Юрій Подоррожній наголошує, Росія продовжить інформаційні маніпуляції.

«Пропагандистськими засобами нам нав’язуватимуть капітуляцію, програш у війні, відмову від територій як перемогу, як встановлення в країні миру. І зараз нагнітається в суспільстві ця істерія. Ці начебто поступки з Росії, коли повернули за рішенням морського трибуналу моряків. Це ж крок для українського суспільства, щоб показати: дивіться, попередня влада була агресивна, налаштована на війну, а нова влада готова з Росією домовлятись і отримати мир», - говорить Юрій Подорожній.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявляв, що вибори відбудуться по всій території України, але ніхто не проводитиме виборів на умовах бойовиків.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/vuboru-na-donbasi-nemozhna-provodutu-do-povnogo-vuvedennya-viysk-yuriy-podorozhniy">
Twitter
LinkedIn

Новини

Послаблення Офісу Президента – це шанс для Разумкова, – РЕЙТЕРОВИЧ

Відставка прем’єра, яка не відбулась дає Олексію Гончаруку шанс утвердитись як суб’єктному політику і відкриває шлях для самостійної гри спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову. Таку думку висловив у своєму Телеграм-каналі…

Непублічність імовірного переможця виборів підриває довіру до нього – експерт

Є ризик, що в разі перемоги Володимир Зеленський «делегуватиме» свої президентські функції так, як делегує право виступати в ЗМІ від його імені. За відсутності чіткої кадрової політики важливі призначення, які…

Протистояння силовиків на виборах може призвести до невизнання їх результатів – експерти

Роз’яснення Центральної виборчої комісії щодо роботи агітаторів не вплине на перебіг виборчої кампанії. ЦВК пояснила, яким чином можна компенсувати видатки волонтерам-агітаторам. Водночас у цьому аспекті на результати виборів може вплинути…