Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. Вибори на Донбасі неможна проводити до повного виведення військ – Юрій Подорожній

Вибори на Донбасі неможна проводити до повного виведення військ – Подорожній

На Донбасі спочатку треба встановити кордон, вивести всі війська – “вилікувати” території, а потім проводити вибори.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив експерт Українського Центру суспільного розвитку Юрій Подорожній.

На думку політолога розпуск ЦВК та розмови про потенційні вибори на Донбасі – це пов’язані між собою речі:

«ЦВК розпущена в рамках підготовки виборів на Донбасі. Уявіть, що комусь сьогодні треба вийти, якщо вибори там таки відбудуться, взяти на себе відповідальність (я маю на увазі голову ЦВК) і встановити від імені держави результати так званих виборів в "ДНР" і "ЛНР"», – говорить Юрій Подорожній.

Експерт переконаний, навіть якщо формально будуть виведені війська, туди ніхто не запустить державних інституцій, вільної агітації не буде. Отже, нормальні прозорі вибори провести просто не вдасться.

«Я дуже хотів би помилятися, що це не є план, який реалізовує сьогодні влада. Бо за тими кроками, які вже роблять щодо східної політики, російської політики, окупованих територій – вони викликають щонайменше здивування: а до чого це в кінці кінців має призвести?», - каже політолог.

Юрій Подоррожній наголошує, Росія продовжить інформаційні маніпуляції.

«Пропагандистськими засобами нам нав’язуватимуть капітуляцію, програш у війні, відмову від територій як перемогу, як встановлення в країні миру. І зараз нагнітається в суспільстві ця істерія. Ці начебто поступки з Росії, коли повернули за рішенням морського трибуналу моряків. Це ж крок для українського суспільства, щоб показати: дивіться, попередня влада була агресивна, налаштована на війну, а нова влада готова з Росією домовлятись і отримати мир», - говорить Юрій Подорожній.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявляв, що вибори відбудуться по всій території України, але ніхто не проводитиме виборів на умовах бойовиків.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/vuboru-na-donbasi-nemozhna-provodutu-do-povnogo-vuvedennya-viysk-yuriy-podorozhniy">
Twitter
LinkedIn

Новини

Справа Гладковського може завершитись тим же, що і більшість справ відкритих проти чиновників, – Ігор Рейтерович

В суспільстві є запит на «посадки», тому, з одного боку, арешт Гладковського сприймають лояльно. З іншого - у людей уже почали виникати питання: чому йому не висунули звинувачення щодо розкрадань…

Херсон: можливість зберегти аполітичність МВС під великим сумнівом

Втягування правоохоронних органів у «гру за одного кандидата» та перешкоджання роботі агітаторів інших претендентів на пост глави держави може вплинути на результати виборів. Однією з найбільших загроз демократичному волевиявленню громадян…

В меморандумі з МВФ можуть бути неприємні сюрпризи, – Подорожній

Уряд виявився не готовим боротися з викликами, які постали перед українською економікою у зв’язку з пандемією. Ми можемо очікувати і на ріст безробіття, і на коливання курсу гривні. Кредит МВФ…