Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. У Гончарука були всі стартові умови для успішної роботи, – Рейтерович

У Гончарука були всі стартові умови для успішної роботи, - Рейтерович

Реакція представників Слуги народу на звіт Гончарука свідчить, що відповідей на гострі економічні питання, які турбують усіх, уряд дати так і не зміг. Те, що стратегії реального економічного зростання немає розуміють і в Офісі Президента, але думаю, там вирішили, що сенсу змінювати цей склад Кабміну в найближчі кілька місяців теж немає.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK сказав керівник політико-правових програм «Українського Центру суспільного розвитку» Ігор Рейтерович.

За його словами, найяскравішим показником роботи уряду Гончарука є ті платіжки за газ, які сьогодні отримують українці.

«Платіжки за газ говорять самі за себе. Але зараз такий час, що немає сенсу цей уряд міняти. Краще його ще кілька місяців потримати, щоб вони завершили всі ці непопулярні реформи, які вони розпочали, зокрема, щодо землі та трудового кодексу», – вважає Рейтерович.

Він також зазначив, що уряд Гончарука не можна порівнювати з урядом Яценюка.

«З однієї сторони, порівняння тут буде некоректним з однієї простої причини – умови, в яких працював уряд Яценюка і уряд Гончарука. Умови в Гончарука є однозначно кращими, ніж у двох попередніх урядів. Вони отримали країну у більш-менш притомному стані. Вони мали стартові можливості для подальшої діяльності. Але станом на сьогодні вони ними не скористалися. В уряді Яценюка не було монобільшості, була боротьба в середині влади. А тут усі карти в руки, є підтримка президента, монобільшість, тож працюй, є повна підтримка. Але щось не виходить»,– каже політолог.

А те, що уряду не вдалося покращити життя українських громадян, Ігор Рейтерович пояснює непрофесійністю нинішнього Кабміну.

"Чому уряду не вдалося змінити життя українців – тут є кілька речей. Це і відсутність професіоналізму, є багато питань саме по кадровому наповненню Кабміну. І найголовніше – інтереси кого цей уряд захищає: українців чи транснаціональних корпорацій", – підсумував Рейтерович.

Нагадаємо, 7 лютого прем’єр виступив у парламенті під час Години запитань до уряду. У своєму звернення він акцентував увагу, головним чином, на розділенні комунальних платежів за газ. Втім, це не задовольнило окремих народних обранців – вони вирішили поставити йому ще декілька питань. Своєю чергою, спікер Ради Дмитро Разумков заявив про завершення Години запитань до уряду, мовляв, регламент не передбачає запитань до прем’єр-міністра.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/y-goncharuka-bylu-vsi-startovi-ymovu-dlya-yspishnoi-tobotu-reiterovich">
Twitter
LinkedIn

Новини

Призначення Любченка очільником податкової: мотиви і наслідки

Призначення головою Державної податкової служби Олексія Любченка викликає багато питань і несе колосальний ризик для репутації Зеленського. Таку думку у своєму Телеграм-каналі висловив керінвик політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку…

Навіть якщо дебатів не відбудеться, із цього шоу уже видно, хто є хто – Подорожній

Такі шоу, як аналіз «аналізів», стають топ-темами і відволікають увагу суспільства від важливих питань. Технологія абсурдизації реальності давно «обкатана» в наших північних сусідів, однак навіть якщо змістовні дебати не відбудуться,…

Головний здобуток останніх 5 років в Україні – наявність свобод, яких немає в інших пострадянських країнах – експерт

Серед багатьох здобутків України за останні 5 років одними з найважливіших стали свобода слова, яка дозволяє критикувати владу, та чесні і конкурентні вибори, зразком яких є і президентська кампанія цього…