Український Центр суспільного розвитку

Робимо політику прозорою!

  1. Головна
  2. /
  3. Публікації
  4. /
  5. У Гончарука були всі стартові умови для успішної роботи, – Рейтерович

У Гончарука були всі стартові умови для успішної роботи, - Рейтерович

Реакція представників Слуги народу на звіт Гончарука свідчить, що відповідей на гострі економічні питання, які турбують усіх, уряд дати так і не зміг. Те, що стратегії реального економічного зростання немає розуміють і в Офісі Президента, але думаю, там вирішили, що сенсу змінювати цей склад Кабміну в найближчі кілька місяців теж немає.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK сказав керівник політико-правових програм «Українського Центру суспільного розвитку» Ігор Рейтерович.

За його словами, найяскравішим показником роботи уряду Гончарука є ті платіжки за газ, які сьогодні отримують українці.

«Платіжки за газ говорять самі за себе. Але зараз такий час, що немає сенсу цей уряд міняти. Краще його ще кілька місяців потримати, щоб вони завершили всі ці непопулярні реформи, які вони розпочали, зокрема, щодо землі та трудового кодексу», – вважає Рейтерович.

Він також зазначив, що уряд Гончарука не можна порівнювати з урядом Яценюка.

«З однієї сторони, порівняння тут буде некоректним з однієї простої причини – умови, в яких працював уряд Яценюка і уряд Гончарука. Умови в Гончарука є однозначно кращими, ніж у двох попередніх урядів. Вони отримали країну у більш-менш притомному стані. Вони мали стартові можливості для подальшої діяльності. Але станом на сьогодні вони ними не скористалися. В уряді Яценюка не було монобільшості, була боротьба в середині влади. А тут усі карти в руки, є підтримка президента, монобільшість, тож працюй, є повна підтримка. Але щось не виходить»,– каже політолог.

А те, що уряду не вдалося покращити життя українських громадян, Ігор Рейтерович пояснює непрофесійністю нинішнього Кабміну.

"Чому уряду не вдалося змінити життя українців – тут є кілька речей. Це і відсутність професіоналізму, є багато питань саме по кадровому наповненню Кабміну. І найголовніше – інтереси кого цей уряд захищає: українців чи транснаціональних корпорацій", – підсумував Рейтерович.

Нагадаємо, 7 лютого прем’єр виступив у парламенті під час Години запитань до уряду. У своєму звернення він акцентував увагу, головним чином, на розділенні комунальних платежів за газ. Втім, це не задовольнило окремих народних обранців – вони вирішили поставити йому ще декілька питань. Своєю чергою, спікер Ради Дмитро Разумков заявив про завершення Години запитань до уряду, мовляв, регламент не передбачає запитань до прем’єр-міністра.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Facebook
Google+
https://ucsd.org.ua/y-goncharuka-bylu-vsi-startovi-ymovu-dlya-yspishnoi-tobotu-reiterovich">
Twitter
LinkedIn

Новини

Очікування від наступного Генпрокурора будуть значно більшими, аніж від Рябошапки, – Ігор Рейтерович

Рішення про відставку Рябошапки суперечливе та недалекоглядне і це підтверджено розколом у монобільшості. Лише 179 представників «Слуги народу» проголосували «за». Одна з причин, чому він лишився посади – зацікавленість різних…

Воєнізовані націоналістичні структури можуть використовувати «в темну» для зриву виборів

Для зриву виборів на окремих дільницях можуть бути використані воєнізовані націоналістичні організації. Експерти вказують на тенденцію втягування парамілітарних структур у «брудну» політичну гру. Ризики застосування сили та обмеження прав і…